Google+

» تا نیایی گره از کار بشر وا نشود … کتاب پردازان | قطب مطالعه و تفکر کشور

هدیهٔ روز
آدم ها…
  آدم ها مثل کتابن: از روی بعضی ها باید مشق نوشت! از روی بعضی ها باید جریمه نوشت! بعضی ها رو باید چندبار خوند تا ...
archive
معرفی کتاب
معرفی کتاب ویژه دانش آموختگان (دانشجویان و دانش آموزان)
  جهت مشاهده ویدئو معرفی کتاب اینجا را کلیک کنید کتاب دانش آموز یک دقیقه ای تکنیک های جامع مهارت های مطالعه،مدیریت زمان،بحث های ...
archive
آخرین دیدگاه‌ها rss
شبکه تشکل ها(1)
فاطمه اسلامي:

سلام خداقوت، قسمتهای بعدیش رو نمیذارید؟


**چقدر خوب است که داریمشان ...*
maghsoodi:

متن خوبی بود .من پسندیدم.خیلی خوبه حواسمون به اطرافیانمون باشه.


اقتدار، مظلوميت و پيروزى
scientist04 در پاسخ به jafari.f:

واقعا چرا؟ یا اگه هست کجاست؟


بخش آموزش مدیریت و بهره وری فردی (NLP)
Amirhossein_keyvani در پاسخ به رجایی:

فایل پی دی اف کتاب هم وجود نداره؟


بخش آموزش مدیریت و بهره وری فردی (NLP)
رجایی در پاسخ به Amirhossein_keyvani:

سلام درخواست شما را از واحد انتشارت پیگیری کردم، متاسفانه کتاب گویا فقط چاپ اندکی داشته وبعدا دوباره تجدید چاپ نداشته و موجود نمی باشد موفق و سعادتمند باشید.


معجزه
maghsoodi:

سلام.آیا ثبت نام من کامل شده یا نه؟


بخش آموزش مدیریت و بهره وری فردی (NLP)
Amirhossein_keyvani:

سلام خسته نباشین من ۶سال پیش از اقای کریمی کتاب ریا(کلید) رو در کلاس های سریع خوانی هدیه گرفتم و متاسفانه گم کردم هرچه در انتشارات و کتاب های سایت گشتم پیدا نکردم که بتونم مجدد تهیه کنم میخواستم راهنمایی بگیرم چطوری میتونم پیدا...


مرجع جامع تندخوانی
Fpakmehr14:

عرض سلام ،امکانش نیست این کتاب رو اینترنتی بخریم؟


فرآیند 5 مرحله ای انتخاب رشته + همایش مهم انتخاب رشته
venus:

سلام خسته نباشید.من یک دانش اموز یازدهمی هستم که در انتخاب هدف و شغل اینده ام دچار شک و دودلی هستم .با اینکه در رشته ی تجربی مشغول به تحصیلم نه علاقه ای به زیست شناسی دارم ونه به پزشکی.بعد...


**چقدر خوب است که داریمشان ...*
zeinab Akhlaghi Modiri:

سلام . البته با نظر شما هم کاملا موافقم. چون اگه بخوایم وابسته به تعداد محدودی باشیم ممکنه همیشه غمگین بمونیم . واقعا آدم باید به خودش اهمیت بده و مدام دنبال فکرا و اتفاقای مثبت باشه و به چیزهای...


archiveپرامتیازترین کاربران: بیشتر...

تا نیایی گره از کار بشر وا نشود …

نگارش در تاریخ پنج شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۳، ساعت ۱۲:۳۶ ؛ بازدید: ۶۲۱ بار
دسته: فرهنگی » مناسبت ها

 

تا نیای گره از کار بشر وا نشود

درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود

مولای عزیز و مهربانم، مهدی فاطمه:

ناآگاهی و باور نداشتن غربت شما، اولین وجه غفلت من بوده است. دوست داشتم از همان اول، اذان عشق شما را در گوشم زمزمه کرده بودند.

ای کاش مهد کودکم مهد آشنایی با تو بود. ای کاش در کلاس اول دبستان، آموزگارم الفبای عشق تو را برایم می خواند و نام زیبای شما را سرمشق دقترچه تکلیفم قرار میداد.

در دوران راهنمایی هیچ کس مرا به خیمۀ سبز شما راهنمایی نکرد. در کلاس تاریخ، کسی مرا با تاریخ غیبت و تنهائی شما آشنا نساخت. دریغ که در کلاس ابیات، آداب ادب ورزی به ساحت قدس شما را گوشزد نکردند.

بیشتر موضوع انشاء من این بود که “علم بهتر است یا ثروت  ” و من نوشتم “ثروت “؛ اما کمی بزرگتر که شدم نوشتم”علم “؛ حال که دنیای علم و ثروت را امروز می بینم به این نتیجه رسیدم که بدون شما نه علم خوب است نه ثروت!

در دبیرستان، قطب شمال و جنوب جغرافیا، قطب مثبت و منفی آهنربا و خواص آن را شناختم، اما نیاموختم که قطب عالم امکان تنها تو هستی. در زنگ شیمی، وقتی سخن از چرخش الکترون ها به دور هسته اتم به میان آمد، اشارتی کافی بود که من بفهمم تمام عالم هستی گرد وجود شریف شما می چرخد.

ای کاش در کنار انواع فرمول های پیچیده ریاضی، فیزیک، شیمی و خیلی فرمول های دیگر، فرمول ساده ارتباط با شما را نیز به من یاد میدادند.

از فضای نیمه بستۀ مدرسه، وارد فضای باز دانشگاه شدم، در آنجا وضع از این هم اسفبارتر بود. پرچمی به نام شما برافراشته نبود، کسی به سوی شما دعوت نمیکرد.

حال به این واقعیت رسیدم که خوشبختی و سعادت را تنها با حضور شما می توان درک کرد و دنیای امروز با تمام تکنولوژی و پیشرفتی که دارد بدون شما معنایی ندارد.

با شما عهد می بندم که نمازم را بی دعا برای سلامتی و تعجیل در ظهور شما تمام نکنم و برای این مدعا، سجاده ام را به شهادت می گیرم.

ای آقای مهربانی ها و ای کانون محبت….  شما را قسم در این روز عزیز روزی که به نام تاج گذاری شما نام نهاده شده؛ تنهایم، دستم را بگیر ….

یادمان هست اگر غم داریم             یوسف فاطمه را کم داریم


3 نفر این مطلب را می پسندند.
(مشاهده همه)


پاسخ دهید

مشاهدۀ دیدگاه‌های این مطلب به‌ترتیب تاریخ ارسال

برچسب ها