Failed to connect to the database: Access denied for user 'ketabpar'@'localhost' to database 'ketabpar_gurd' کتاب پردازان | قطب مطالعه و تفکر کشور : دلایل پیروزی روحانی از نگاه نماینده مجلس Google+

» دلایل پیروزی روحانی از نگاه نماینده مجلس کتاب پردازان | قطب مطالعه و تفکر کشور

هدیهٔ روز
آدم ها…
  آدم ها مثل کتابن: از روی بعضی ها باید مشق نوشت! از روی بعضی ها باید جریمه نوشت! بعضی ها رو باید چندبار خوند تا ...
archive
معرفی کتاب
معرفی کتاب ویژه دانش آموختگان (دانشجویان و دانش آموزان)
  جهت مشاهده ویدئو معرفی کتاب اینجا را کلیک کنید کتاب دانش آموز یک دقیقه ای تکنیک های جامع مهارت های مطالعه،مدیریت زمان،بحث های ...
archive
آخرین دیدگاه‌ها rss
مقاله ۱۲۳: توجيه حماقت، تضعيف خيانت و تکميل کردن رسالت است
hanyhashemi:

بسم الله الرحمن الرحیم باسلام خدا قوت خدا رحمت کند استادصفایی را. ایده ها به فکر همه میرسد مهم این است که چه کسی ان هارا عملی کند


مقاله ۱۱۸: تفکر خلاق با تغییر رفتار
hanyhashemi:

بسم اله الرحمن الرحیم سلام خدا قوت به همگی برای بدست آوردن چیزی که تا حالانداشتی باید کسی باشی که تا حالا نبودی


مقاله ۱۱۰: عادت شتاب‌زدگی در تفکر
hanyhashemi در پاسخ به دشتی جوان:

سلام امیدوارم جواب سئوالتون رو پیدا کرده باشین


مقاله ۹۴: چند تمرين ساده براي کسب مهارت تفکر واگرا
hanyhashemi:

سلام علیکم تمام دست اندرکاران سایت عالی هستین مطالب خیلی مفیدو کاربردی هستن خدا خیرتون بده والسلام علیکم


مقالۀ 81: نگاه جامع و تفکر کل‌نگر
hanyhashemi در پاسخ به مهدیان حسن:

سلام علیکم احسنت سخن به جایی بود.


مقالۀ 4: به‌دنبال بیست پیام مهم
hanyhashemi:

بسم الله الرحمن الرحیم از زحماتتان سپاس گذارم


افسوس‌های تکراری...
hanyhashemi در پاسخ به dastkhat:

یعنی شما برای بهشت کاری انجام میدین؟


جلیل معماریانی: چمران اسطورهٔ آزادی از اسارت‌های دنیا بود
hanyhashemi:

بسم الله الرحمن الرحیم سلام وقتتون بخیرو نیکی من منظورتان را ازمتل شهدا بودن جایگاهی ندارد متوجه نمیشم لطفا بیشتر توضیح بدین ممنون سعادت مند باشید


مقالۀ 1: چرا و چگونه فکر کنیم؟
paeiz:

سلام استاد امروز 97/9/5 من تازه اولین مقاله تفکر رو که نگارش در تاریخ چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۰، ساعت ۹:۴۳ شده رو خوندم. هفت سالی عقبم ولی ان شاءالله خودمو میرسونم...به لطف و کمک حضرت صاحب الزمان (عج)


فنون امتحان دادن و روش های مقابله با استرس
Zahranc:

روزه فکری ۱۰ روزه ؛ یعنی اینکه تو این ۱۰روز هیچ فکر منفی نباید بکنیم یا در ساعات مشخصی (از اذان صبح تا شب) فکر منفی نکنیم؟؟؟


archiveپرامتیازترین کاربران: بیشتر...

دلایل پیروزی روحانی از نگاه نماینده مجلس

نگارش در تاریخ دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۳۸ ؛ بازدید: ۳۱۷ بار
دسته: ارسالی دوستان

عضو هیئت رئیسه مجلس با اشاره به دلایل پیروزی روحانی در مقابل کاندیدا های اصولگرا گفت: تفرقه بین اصولگرایان باعث شد هیچ کدام از کاندیداهای اصولگرا توان مقابله با روحانی را نداشته باشند به همین خاطرمی توان گفت روحانی رای آوری خود را مدیون عدم وحدت بین اصولگرایان است.


صراط:محمد دهقان عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به  برگزاری یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوه انتخابات  شوراهای شهر و روستا اظهار داشت: سلامت انتخابات در نظام جمهوری اسلامی  ایران همان طور که بارها اتفاق افتاد از میانگین جهانی بالاتر است.

وی با اشاره به استحکام نظام انتخابات کشورمان گفت: شاهد هستیم که در هر دوره از انتخابات از تک تک آرای مردم محافظت شده و به دلیل حضور مردم و معتمدین به عنوان برگزارکنندگان انتخابات، امکان هیچ گونه تقلبی وجود ندارد.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اظهار داشت: برگزاری و نتیجه این دوره از انتخابات  ریاست جمهوری و مشارکت گسترده مردم دروغ بزرگ و تهمت ناجوانمردانه تقلب را  رسوا کرد.

وی با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران نشان داده است برای تک تک آرای مردم احترام قائل است، تصریح کرد: نتیجه این دوره از  انتخابات به همه کسانی که تحت تاثیر دروغ تقلب بودند و تهمت جابه جایی 11 میلیون رای را به نظام می زدند روشن شد که نظام از حدود 250 هزار رای مردم  نیز محافظت می کند.

نماینده مردم طرقبه و چناران با اشاره به  انتخابات سال 88 و 92 افزود: همین هیات نظارت و هیات اجرایی و همین دولت هر دو انتخابات را برگزار کرد و اگر خدای ناکرده نظام انتخابات بی اعتبار بود بدیهی است که جابه جایی 250 هزار رای به مراتب از جابه جایی 11 میلیون رای راحت تر است.

وی با بیان اینکه روحانی اگر 50 درصد به اضافه 1 رای  از کل آرای ماخوذه را می آورد باز هم برنده انتخابات بود، گفت: ما برای یک  رای هم احترام قائل هستیم.

دهقان با اشاره به خوشحالی طرفداران  روحانی از انتخاب وی به عنوان رئیس جمهور منتخب ایران، تصریح کرد: ما نیز  خوشحال هستیم چرا که طرفداران وی در خیابانها فریاد رسوایی دروغ و تهمت  بزرگ تقلب را سر می دادند.

عضو هیات رئیسه مجلس افزود: آرای حسن  روحانی سه منشا اصلی دارد اول اینکه روحانی همان طور که به خاتمی هم نامه  نوشته بود اظهار داشت من متعلق به هیچ جریان سیاسی نیستم و به دلیل به تن  کردن لباس مقدس روحانیت بخشی از مردم متدین جامعه که توجه به جریان سیاسی  ندارند به خاطر دینداری وی به او رای دادند. شاهد مثال این موضوع رای  روستایی های کشور است و اینکه بسیاری از روحانیت سنتی شهرها و روستاها رای  خود را به روحانی دادند.

وی با اشاره به نتیجه انتخابات شوراهای شهر و روستا در سراسر کشور و پیروزی اصولگرایان نسبت به اصلاح طلبان گفت: این  خود شاهد مثال دیگری است بر اینکه اصلاح طلبان با اینکه لیست تقریبا واحدی  در انتخابات شورا ها داشتند اما باز هم نتوانستند پیروز شوند.

وی  اظهار داشت: دلیل دوم رای آوری روحانی حمایت جریان اصلاحات و کارگزاران و  به خصوص هاشمی و خاتمی از وی بود و زمانی که عارف به نفع وی کنار رفت طبیعی بود که آرای روحانی با هم افزایی عارف بالاتر رفت.

دهقان همچنین  افزود: سومین و مهمترین دلیل رای آوری روحانی به این خاطر بود که درصد مهمی از مردم در هر دوره از انتخابات می خواهند به کسی که احتمال می دهند پیروز انتخابات است رای دهند یعنی حدود 30 درصد از مردم در روز آخر تصمیم می  گیرند و این برای توده ای از مردم به صورت فرهنگ درآمده است.

نماینده طرقبه و چناران اظهار داشت:این دسته از مردم با توجه به فضای موجود به کسی رای می دهند که احتمال دهند پیروز میدان باشند و بین افراد این طور جا  افتاده است که ما رای خودمان را حرام نمی کنیم.

دهقان تصریح کرد  کرد: برخی از آراء روحانی به خاطر انتقاد مردم به عملکرد دولت احمدی نزاد  بود؛ البته بخشی از آراء قالیباف نیز به این خاطر بود اما روحانی با کمک  چهره هایی چون خاتمی و هاشمی توانست در روزهای پایانی موج اجتماعی تولید  کند در حالی که قالیباف بدون حمایت اصولگرایان تنها در صحنه باقی مانده  بود.

عضو هیات رئیسه مجلس خاطر نشان کرد: بخش دیگری از آرای روحانی  در اثر تفرقه اصولگرایان و عدم رسیدن به وحدت رخ داد و طبیعی بود که تفرقه  بین اصولگرایان باعث شد هیچ کدام از کاندیداهای اصولگرا توان مقابله با  روحانی را نداشته باشند به همین خاطرمی توان گفت روحانی رای آوری خود را  مدیون عدم وحدت بین اصولگرایان است.

دهقان همچنین ضمن انتقاد از عدم شکل گیری ائتلاف بین اصولگرایان، گفت: در اردوگاه اصولگرایان بخشی معتقد  بودند که “گفتمان انقلاب” تنها متعلق آنهاست و بقیه اصولگراها را قبول  نداشتند. در این میان نیز برخی از اصولگرایان از هفته های قبل از انتخابات  فکر می کردند که انتخابات به نفع آنها تمام خواهد شد و به صورت مستقل حاضر  شدند.

وی افزود: یکی از کاندیداهای اصولگرا که بیشترین رای را آورد  کسی بود که سرمایه اش به خاطر کارآمدی اش بود اما هیچ پشتیبانی سیاسی از وی توسط اصولگراها انجام نشد و همه جریانات حاضر در انتخابات رسالت خود می  دیدند که وی را تخریب کنند.

دهقان خاطرنشان کرد: این کاندیدا تنها  با هنر و سوابق خودش توانست آرای مردم را جذب کند و تخریب ها باعث شد تا  آرای وی در هفته های پایانی که در حدود 25 و 30 درصد بود در روزهای آخر به 17 درصد برسد.

نماینده طرقبه و چناران ضمن تبریک به روحانی به عنوان رئیس جمهور منتخب مردم گفت: احترام به رئیس جمهور واجب است و همه باید کمک کنند تا شعارهای روحانی محقق شود.

وی افزود: انتظار هم این است که  روحانی سلامت انتخابات را برای مردم تشریح کرده و دروغ و رسوایی تقلب  انتخابات سال 88 را برای مردم بازگو کند.

عضو هیات رئیسه مجلس با  بیان اینکه آرزو می کنم محبوبیت روحانی روز به روز بیشتر شود اظهارداشت: روحانی باید از همه ظرفیت های کشور برای خدمت به مردم استفاده کند و راهی  که برخی روسای جمهور قبلی رفته اند یعنی به جای خدمت چالش با نیروهای  انقلاب در پیش گرفتند در دستور کار خود قرار ندهد.

ارسال کننده: مهدیان حسن

موضوع: مناسبت‌ها
2 دیدگاه

 1. le گفت:

  احترام به رئیس جمهور واجب است و همه باید کمک کنند تا شعارهای روحانی محقق شود.

  واقعا درسته .انشاء الله که اینطور بشه .

  1. le گفت:

   منظورم امیدهایی ست که مردم مستضعف به خوب شدن وضع اقتصاد دارند با روی کار آمدن ایشان (بعد انتخابات این خواسته را حس کردم دو دفعه در دو اتوبوس مختلف از دو فرد مختلف که به ایشان رای داده بودند شنیدم )

   ومنظورم چیزهای منفی نیست بلکه حفظ وحدت و پیشرفت اسلامی ست در عین حال که ما مطالبات مبتنی بر آرمان های انقلاب را داریم …..

پاسخ دهید

مشاهدۀ دیدگاه‌های این مطلب به‌ترتیب تاریخ ارسال

برچسب ها