Google+

» حواسمان به فتنه‌ی بزرگ‌تر هست؟! کتاب پردازان | قطب مطالعه و تفکر کشور

هدیهٔ روز
آدم ها…
  آدم ها مثل کتابن: از روی بعضی ها باید مشق نوشت! از روی بعضی ها باید جریمه نوشت! بعضی ها رو باید چندبار خوند تا ...
archive
معرفی کتاب
معرفی کتاب ویژه دانش آموختگان (دانشجویان و دانش آموزان)
  جهت مشاهده ویدئو معرفی کتاب اینجا را کلیک کنید کتاب دانش آموز یک دقیقه ای تکنیک های جامع مهارت های مطالعه،مدیریت زمان،بحث های ...
archive
آخرین دیدگاه‌ها rss
فرآیند 5 مرحله ای انتخاب رشته + همایش مهم انتخاب رشته
venus:

سلام خسته نباشید.من یک دانش اموز یازدهمی هستم که در انتخاب هدف و شغل اینده ام دچار شک و دودلی هستم .با اینکه در رشته ی تجربی مشغول به تحصیلم نه علاقه ای به زیست شناسی دارم ونه به پزشکی.بعد...


**چقدر خوب است که داریمشان ...*
zeinab Akhlaghi Modiri:

سلام . البته با نظر شما هم کاملا موافقم. چون اگه بخوایم وابسته به تعداد محدودی باشیم ممکنه همیشه غمگین بمونیم . واقعا آدم باید به خودش اهمیت بده و مدام دنبال فکرا و اتفاقای مثبت باشه و به چیزهای...


همدلی
Daniel:

جالب بود زهرا خانم تجربه خوبی داشتی


بخش آموزش تکنیکهای یک دقیقه ای
1283449196:

باسلام واآرزوی قبولی طاعات وعبادات برای شما عزیزان . راستش من کتاب دانش اموز یک دقیقه ای روتهیه کردم ومطالعه کردم و کتاب خیلی خیلی خوبی بود...من دوهفته دیگه کنکوردارم ومیخاستم اگه میشه درمورد تکنیک تست زنی یک دقیقه ای برام...


مقالۀ 1: چرا و چگونه فکر کنیم؟
sibsorkh60:

سلام. خیلی خوشحالم. دنبال آموزش روش تفکر بودم برای یادگیری و یاددادن به نوجوانان. متشکرم از استاد. یا علی.


دانلود نرم‌افزار مایندمپر (MindMapper)
مهدیان حسن:

دوستان نسخه جدیدتر نرم افزار مایندمپر ورژن 2012 همراه با کرک آن آمده است. ان‌شاءالله بزودی در همین صفحه قرار می گیرد.


نمونه تمرینهای دورۀ نقشه های ذهنی دانش آموزان
zahra.k.h:

طرح شماره ٥ بسیار عالیه


اقتدار، مظلوميت و پيروزى
jafari.f:

سلام درمورد طرح قدر چرا هیچ توضیحی تو سایت نیست ؟


کارگاه چشم انداز نویسی , مدیریت زمان و هدف گذاری
Aftab8:

خیر


کارگاه مقدماتی مهارتهای مطالعه و تند خوانی
Fatemesiyadati:

سلام استاد انصاری زاده فرموده بودند نتایج آزمونvakرا در سایت خواهید گذاشت اینجانب مطلبی در این باره پیدا نمی کنم لطفا راهنمایی کنید سپاس ??


archiveپرامتیازترین کاربران: بیشتر...

حواسمان به فتنه‌ی بزرگ‌تر هست؟!

نگارش در تاریخ یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۰:۲۴ ؛ بازدید: ۳۸۲ بار
دسته: ارسالی دوستان

«در انتخابات با کرامت رفتار کنند، همه؛ چه آن‌هایى که نامزد می‌شوند، چه آن‌هایى که طرفدار آن‌هایند، چه آن‌هایى که مخالف با بعضى از نامزدها هستند. جناح‌هاى مختلف کشور، بداخلاقى و بدگویى و اهانت و تهمت و این حرف‌ها را مطلقاً راه ندهند. این از آن چیزهایى است که اگر پیش بیاید، دشمن از او خوشحال می‌شود».
به‌یاری خداوند متعال، حماسۀ سیاسی خلق شد. مردم اینک سرفراز از این امتحان الهی، منتظر نتیجۀ حماسه‌آفرینی خود هستند. انشاءالله شیرینی این حماسۀ بزرگ به کام تک‌تک ایرانیان بماند.
سخنی دارم با کسانی که دیروز در خلق این حماسه نقش داشتند؛ اما با رسم و مرام و حتی ظاهر خاص: حزب‌اللهی‌ها، ارزشی‌ها و همسنگرها… .
عملکرد برخی از حضرات نامزد در انتخابات ریاست جمهوری دربارۀ ائتلاف، جای بسی حرف دارد و نقد؛ اما در این مجال قصد پرداختن به آن را ندارم. این که قول ائتلاف بدهند و قرارش را بگذارند و اندکی بعد، قرار از دل جبهۀ حزب‌الله ببرند و سردرگمی و تشتت آراء ارزشی‌ها را با بدقولی خود موجب شوند، ورقی جدا می‌خواهد و قلمی رسا!
اختلاف سلیقه (که اینک با منشأ آن کاری نداریم) در این شرایط، گریزناپذیر بود. هرکس بر اساس تشخیص خود، که البته محترم است، رأی خود را در صندوق انداخت؛ اما در این یکی دو روز، گفت‌وگوهایی بین همسنگران رخ داد که جای تأمل جدی دارد!
بنا بود هر کس، از نامزد موردعلاقۀ خود بگوید و کسی در این بین تخریب نشود! «من به‌طور جد از همۀ کسانى که نسبت به نامزدهاى مختلف علاقه‌مندى‌اى دارند، درخواست می‌کنم، اصرار می‌کنم که این علاقه‌مندى خودتان را از راه تخریب دیگران، اهانت به دیگران، متهم‌کردن دیگران نشان ندهید. هرچه می‌خواهید، از نامزد مورد علاقۀ خودتان تمجید کنید، تعریف کنید؛ اما دیگران را تخریب نکنید!»
قرار بود کدورت و اصطکاک ایجاد نکنیم! «هیچ مانعى ندارد که شما به یکى علاقه‌مند باشید، بنده به یکى دیگر علاقه‌مند باشم؛ شما به او رأى دهید، من به دیگرى رأى دهم؛ بالاخره اکثریتى هست، اقلیتى هست، ضابطه‌اى هست، قانونى هست؛ بر طبق آن عمل خواهد شد. آحاد مردم با هم کدورت بیجا درست نکنند، به‌خاطر اینکه این به آن علاقه‌مند است، این به آن علاقه‌مند است؛ خب، باشند.»
«هرکدام از نامزدهاى محترم هم طرفدارانى دارند. بعضى‌ها از این طرفداران متعصب هم هستند، خیلى علاقه‌مندِ سرسختند به آن نامزد خودشان. خیلى خوب، باشند! حرفى نیست؛ اما مواظب باشید، مراقب باشید که این علاقه‌مندى‌ها به اصطکاک نینجامد؛ به اغتشاش نینجامد. شما دارید براى عقیده‌ى خودتان، براى ایمان خودتان تلاش می‌کنید؛ نگذارید دشمنِ این ایمان، دشمنِ این آرمان، از شما سوء استفاده کند!»
بنا نبود به سلیقه و علاقۀ یکدیگر اعتراض کنیم! «عزیزان من! نامزدهاى مختلف هرکدام طرفدارانى دارند، علاقمندانى دارند. علاقمندان این نامزد نمی‌توانند اعتراض کنند به علاقمندان آن نامزد که شما چرا به او علاقه‌مندى، به نامزد مورد علاقۀ من علاقه‌اى ندارى… . افراد گوناگون مى‌آیند؛ با منش‌هاى مختلف، با سلائق مختلف، با شیوه‌هاى گوناگونِ کار، در مقابل مردم قرار می‌گیرند. یک عده این را مى‌پسندند، یک عده آن را مى‌پسندند؛ این افتخار است؛ این خوب است.»
و انتخاب هر کس محترم شمرده شود: «ممکن است نظر شما به یک نفری باشد، نظر من به یک نفر دیگر باشد؛ چه اشکالی دارد؟ شما یکی را بپسندید، من یک کس دیگر را بپسندم؟ هیچ اشکالی ندارد. شما یک شناختی از زید دارید که من آن شناخت را از او ندارم؛ هیچ مانعی ندارد.»

امروز میزان ولایت‌مداری در برابر چشمان ما قرار دارد!
…فتنۀبزرگ‌تر، ایجاد تنش و اختلاف در جبهۀحزب الله و ارزشی‌ها خواهد بود… .
این یادداشت تنها هشداری دلسوزانه برای همسنگران بزرگوار است. در این بزنگاه و پیچ تاریخی مهم، بیش از هر چیز، به یکپارچگی و استقامت در سنگر ولایت‌پذیری نیاز داریم. ببینیم که هجمه‌ها علیه فرمانده‌مان، حضرت خامنه‌ای روحی له الفداء قوت گرفته است؛ چشمان خود را باز کنیم!
همه به تکلیف خود و تعهدی که در خلق حماسۀ سیاسی داشتیم، عمل کردیم. همه به عزت، سربلندی و استقلال کشور خود افزودیم؛ پس همه‌چیز تمام شد؛ چون میزان، رأی ملت است! نام هرکس از صندوق‌ها درآید، محترم است و رئیس جمهور همۀ ماست. اینک باید همتمان را برای فرمان‌پذیری از ولایت جزم کنیم.
«همواره باید شنبۀ پس‌ از انتخابات، روز مهربانی و بردباری باشد. چه طرفداران نامزد منتخب و چه هواداران دیگر نامزدهای محترم،‌ از هرگونه رفتار و گفتار تحریک‌آمیز و بدگمانانه پرهیز کنند. رئیس جمهور منتخب و محترم، رئیس جمهور همۀملت ایران است.»
«طرفداران نامزدهایی که توفیق خدمت در مسئولیت رئیس جمهوری نیافته‌اند، نباید احساس خسارت کنند. هرکس بر طبق عقیدۀخود تلاش کرده است، سرافراز است و آنگاه که این تلاش با نیت خیر و قصد الهی باشد، برخوردار از پاداش و قبول خداوند است ان شاءالله.»

برگرفته از hamghadameravi.blog.ir

ارسال کننده: نامور

موضوع: رهبری


2 نفر این مطلب را می پسندند.
(مشاهده همه)


1 دیدگاه

  1. yegy گفت:

    مرسي بابت مطلبتون……
    من كه ديشب از سرو صدا نتونستم بخوابم اطراف خونه ما جشن بود ها…..
    همه در حال شادي :)
    ماهم با شادي ملت شاديم……

پاسخ دهید

مشاهدۀ دیدگاه‌های این مطلب به‌ترتیب تاریخ ارسال

برچسب ها