Google+

» فهرست پيشنهادي مجمع مطالبه مردمی براي انتخابات شوراي شهر کتاب پردازان | قطب مطالعه و تفکر کشور

هدیهٔ روز
آدم ها…
  آدم ها مثل کتابن: از روی بعضی ها باید مشق نوشت! از روی بعضی ها باید جریمه نوشت! بعضی ها رو باید چندبار خوند تا ...
archive
معرفی کتاب
معرفی کتاب ویژه دانش آموختگان (دانشجویان و دانش آموزان)
  جهت مشاهده ویدئو معرفی کتاب اینجا را کلیک کنید کتاب دانش آموز یک دقیقه ای تکنیک های جامع مهارت های مطالعه،مدیریت زمان،بحث های ...
archive
آخرین دیدگاه‌ها rss
شبکه تشکل ها(1)
فاطمه اسلامي:

سلام خداقوت، قسمتهای بعدیش رو نمیذارید؟


**چقدر خوب است که داریمشان ...*
maghsoodi:

متن خوبی بود .من پسندیدم.خیلی خوبه حواسمون به اطرافیانمون باشه.


اقتدار، مظلوميت و پيروزى
scientist04 در پاسخ به jafari.f:

واقعا چرا؟ یا اگه هست کجاست؟


بخش آموزش مدیریت و بهره وری فردی (NLP)
Amirhossein_keyvani در پاسخ به رجایی:

فایل پی دی اف کتاب هم وجود نداره؟


بخش آموزش مدیریت و بهره وری فردی (NLP)
رجایی در پاسخ به Amirhossein_keyvani:

سلام درخواست شما را از واحد انتشارت پیگیری کردم، متاسفانه کتاب گویا فقط چاپ اندکی داشته وبعدا دوباره تجدید چاپ نداشته و موجود نمی باشد موفق و سعادتمند باشید.


معجزه
maghsoodi:

سلام.آیا ثبت نام من کامل شده یا نه؟


بخش آموزش مدیریت و بهره وری فردی (NLP)
Amirhossein_keyvani:

سلام خسته نباشین من ۶سال پیش از اقای کریمی کتاب ریا(کلید) رو در کلاس های سریع خوانی هدیه گرفتم و متاسفانه گم کردم هرچه در انتشارات و کتاب های سایت گشتم پیدا نکردم که بتونم مجدد تهیه کنم میخواستم راهنمایی بگیرم چطوری میتونم پیدا...


مرجع جامع تندخوانی
Fpakmehr14:

عرض سلام ،امکانش نیست این کتاب رو اینترنتی بخریم؟


فرآیند 5 مرحله ای انتخاب رشته + همایش مهم انتخاب رشته
venus:

سلام خسته نباشید.من یک دانش اموز یازدهمی هستم که در انتخاب هدف و شغل اینده ام دچار شک و دودلی هستم .با اینکه در رشته ی تجربی مشغول به تحصیلم نه علاقه ای به زیست شناسی دارم ونه به پزشکی.بعد...


**چقدر خوب است که داریمشان ...*
zeinab Akhlaghi Modiri:

سلام . البته با نظر شما هم کاملا موافقم. چون اگه بخوایم وابسته به تعداد محدودی باشیم ممکنه همیشه غمگین بمونیم . واقعا آدم باید به خودش اهمیت بده و مدام دنبال فکرا و اتفاقای مثبت باشه و به چیزهای...


archiveپرامتیازترین کاربران: بیشتر...

فهرست پيشنهادي مجمع مطالبه مردمی براي انتخابات شوراي شهر

نگارش در تاریخ پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۲۰ ؛ بازدید: ۴۸۰ بار
دسته: ارسالی دوستان

بيانيه مجمع مطالبه مردمي مشهد مقدس و فهرست پيشنهادي براي چهارمين انتخابات شوراي اسلامي شهر

بسم الله الرحمن الرحيم
تلك الدارُ الآخِره، نجعلُها لِلذين لايريدون عُلُوّاً في الأرضِ و لا فَساداً، و العاقبةُ لِلمُتَّقينَ (قصص، 83)
اين سراى آخرت است، آن را براى كسانى قرار مى‏دهيم كه در زمين خواستار برترى و تباهي نيستند و عاقبت از آنِ پرهيزگاران است.

مجمع مطالبه مردمي مشهد همچون هميشه با نگاه تكليف‌گرايانه و به استمداد ديدگاه هاي كارشناسي و مردمي، در اولين گام حركت خود در چهارمين انتخابات شوراي اسلامي شهر مقدس مشهد، با انتشار دو بيانيه «انتخاب آگاهانه» و «شوراي مردم»، ابتدا به تشريح ديدگاه هاي خود درباره هويت مشهدالرضا (ع) و ظرفيت ها و مشكلات امروز آن، نيازهاي امروز مديريت شهري و شيوه معرفي و انتخاب نامزدهاي اصلح شوراي شهر پرداخت. در گام بعد نيز، ضمن دعوت از 35 نفر از كارشناسان و فعالان شهري براي ثبت نام جهت حضور در انتخابات، مجمع مطالبه در حد وسع خود به بررسي حدود 50 نامزد احتمالي يا قطعي مشغول شده و آنان را با ملاك هاي متعددي همچون تخصص و تجربه، تدبير و كلان نگري و انسجام فكري، ‌زيركي و هوشمندي، ابتكار و تحول آفريني، سلامت و شجاعت، مردم داري و حسن سابقه ديني و انقلابي سنجيد.

اكنون اين تشكل مردمي فهرست پيشنهادي خود را در حالي به مردم شريف مشهد پيشنهاد مي كند، كه معتقد است همچون گذشته، شوراي شهر و انتخابات آن در معرض انحرافاتي به سبب آفات تجربه شده گذشته است. آفاتي از قبيل ليست بندي هاي سياسي، تباني ها و تبليغات متكي به قدرت و ثروت، تعصبات تشكيلاتي و قوميتي و… . مردم شريف مشهد بايد هوشيار باشند و سرنوشت پايتخت معنوي كشور و چشم انداز روشن تحول در اين شهر سرشار از ظرفيت هاي فرهنگي و اقتصادي و اجتماعي را به دست نيروهاي ضعيف امتحان پس داده و يا نامزدهايي نسپارند كه تنها به پشتوانه پول هاي هنگفت و تبليغات گسترده اما بي محتوا خود را به چشم مي آورند و يا با به كار گرفتن تعلقات قوميتي و صنفي و ابزارهايي از اين قبيل به ميدان رقابت آمده اند. چنين كساني قطعاً دلسوز مردم نبوده و در كرسي شورا در بهترين حالت هيچ كاري براي مردم نكرده و در بدترين حالت جهت حفظ و كسب موقعيت هاي منفعت طلبانه براي خود و اندكي از اطرافيان شان، با مصوبات ناعادلانه و نظارت هاي سياسي كارانه، آتش به هستي شهر خواهند زد.

مجمع مطالبه مردمي تاكيد مي كند اين فهرست حاصل يك كار جمعي و مطابق با وسع يك تشكل مردمي است كه به سبب لحاظ كردن مجموع شرايط و معيارها و تن ندادن به روش هاي غلط و مضحكي كه در فهرست هاي مختلف سياسي كارانه شهر سراغ داريم، بسيار قوي تر از ليست‌هاي موجود است. صد البته هر فردي داراي نقاط قوت و ضعفي است ولي آن چه مهم است انتخاب افراد بهتر و قوي تر در مقايسه با نامزدهاي موجود در مرحله قبل از انتخابات، و نظارت و مطالبه مستمر از منتخبان مردم پس از انتخابات است.

مجمع مطالبه مردمي در نهايت، با علم به نقاط ضعف و قوت بسياري از چهره هاي مشهور و مطرح، و نيز با توجه به تفاوت ويژگي هاي نامزدهاي محترم، فهرست پيشنهادي خود شامل 28 نفر ذيل را در سه اولويت اعلام مي‌دارد:

اولويت اول:
1- حسنعلي اخلاقي اميري
2- خليل موحدي
3- علي‌اصغر نخعي‌راد
4- مرتضي سعيدي‌زاده
5- محمدكمال سرويها
6- محسن انتظاري هروي
7- سيداحمد محدث
8- نادره شاملو منتظرمقدم
9- محمود هراتي

اولويت دوم:
10- ناصر ظريف ‌مقدم
11- سيدحامد حسيني
12- حسن قديري طرقي
13- غلامحسين صاحبي
14- محمود شيررفيع اردكاني

اولويت سوم:
15- مهدي ذاكرالحسيني
16- نجمه خدادادي
17- شراره معدنيان
18- محمد آصفي يزدي
19- اميررضا رجبي
20- برزو دبيريان
21- محمد سهيلي
22- ابراهيم آموزگار
23- علي‌رضا جوان
24- علي‌رضا احمدي‌نيت
25- پيروز سيني‌چي
26- سيده الهه ذوقي حسيني
27- سيدمحمد محمودي ‌هاشمي
28- محمدرضا ديمه‌كار

مجمع مطالبه مردمي مشهد مقدس، در پايان ضمن دعوت مجدد مردم شريف و انقلابي مشهد مقدس به انتخاب آگاهانه نامزدها يا كسب مشورت از افراد كاردان و امين، از منتخبان مردم مشهد در شوراي شهر چهارم نيز مي‌خواهد به طور جدي، چند مسأله مهم و كليدي ذيل را مورد اهتمام خود در شوراي شهر قرار دهند:
* رسيدن به تعريفي جامع از هويت و كاركرد فرهنگي و معنوي مشهد و ساماندهي اسناد و چشم‌اندازها و طرح‌هاي شهري و مديريت مسائل اقتصادي، معماري، توريستي و… در چارچوب اين تعريف.
* رعایت حال مستضعفین و اولویت دادن به مناطق محروم در ارائه خدمات شهری.
* تقویت ساز و کارهای نظارتی شورای شهر و نيز تلاش براي ايجاد شفافيت، عدالت و كارآيي هرچه بيشتر در ساختار مديريت شهري.
* مردم‌داري و اولويت دادن حقيقي به منافع مردم، آلوده نشدن به تجملات و تشریفات زائد و حواشي سياسي و تشكيلاتي و برخورد هوشمندانه و محكم با باندهاي قدرت و ثروت.
* بازتعريف نقش شوراي شهر در مديريت هماهنگ شهري، نسبت آن با شوراي عالي استان و مجلس شوراي اسلامي و حفظ حاكميت حقيقي بر مديريت شهري به جاي تاثيرپذيري از شهردار و شهرداري.

والسلام علي من اتبع الهدي
مجمع مطالبه مردمي مشهد مقدس، 21 خرداد 1392

ارسال کننده: محمدرضا تفقدی

موضوع: مهندسی‌تشکیلات
پاسخ دهید

مشاهدۀ دیدگاه‌های این مطلب به‌ترتیب تاریخ ارسال

برچسب ها